Вакарчук: я можу не тільки у Верховній Раді порядок навести, але і в Кабінеті Міністрів

Nv.ua

Кандидат в депутати Верховної Ради, лідер політсили «Голос» і музикант Святослав Вакарчук в телеефірі каналу ICTV заявив, що не виключає своєї діяльності в органах виконавчої влади.

Таким чином фронтмен «Океану Ельзи» відповів на питання, чи буде гастролювати його група в разі проходження музиканта в парламент. Той відповів ствердно із зауваженням, що якщо при цьому він не займе крісло у виконавчому органі влади, оскільки тоді таке сумісництво буде неможливим.

Журналіст телеканал уточнив, що виходячи з цієї відповіді, Вакарчук допускає свою роботу в даній гілці влади, на що лідер «Океану Ельзи» та новоствореної політичної партії відповів: «Безумовно».

Nv.ua

Музикант підкреслив, що балотується у Верховну Раду не тільки для «порожніх промов» і тверджень (як інші політики, за словами Вакарчука) про те, що ніякого відношення до державних справах він не має, а для того, щоб взяти на себе відповідальність за долю України.

Нагадаємо, що Святослав Вакарчук в травні 2019 року оголосив про створення політичної партії та наміру пройти разом з нею до Верховної Ради наступного скликання для кардинальних змін в українській політиці.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*