Які нововведення приготував для України другий місяць літа

amp.akcenty.com.ua

З першого липня поточного року Україна зустрічає низку змін в соціальній сфері та в секторі енергетики.

Відповідно до постанови Кабміну, відсьогодні планка прожиткового мінімуму підвищена до 1 тисячі 564 гривні. Це підвищення на 67 гривень є плановим і було закладено в держбюджет-2019.

Підвищення пенсії очікує тих, хто має тривалий трудовий стаж. Чоловіки, які працювали тридцять п’ять років і більше, а також жінки з тридцятирічним (і більше) стажем будуть отримувати пенсію не менше двох тисяч гривень. Якщо нинішня пенсійна виплата не досягає цієї планки, очікується виплата тієї суми, якої не вистачає для досягнення зазначеного розміру.

amp.akcenty.com.ua

Ще одна зміна торкнулася тарифу на «блакитне паливо», яке подешевшало в Україні слідом за європейськими розцінками. Нова ціна «Нафтогазом» ще офіційно не оголошена, проте є відповідна постанова Уряду, яке знижує газовий тариф. Керівник «Нафтогазу» попередньо називав ціни в 5 тисяч 803 гривень за тисячу кубометрів (без урахування транспортування, ПДВ і витрат на розподіл).

Також сьогодні країна переходить на нову модель електроенергії. Відповідний закон був прийнятий ще навесні 2017 року. Вводяться нові механізми реалізації та покупки електроенергії, включаючи формат двосторонніх договорів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*