Якби Вакарчук пішов на вибори Президента України, то перемога була б за Тимошенко

tipa-news.com

Юлія Клименко, лідер політичної сили «Голос», у своєму інтерв’ю інформаційному ресурсу «Українська правда» повідомила, що якби на вибори голови держави висувався Святослав Вакарчук, тоді нові кадри програли б старому керівництву.

За словами Клименко, кілька років роботи у державних органах дали зрозуміти, що без команди у політику йти не можна. Оскільки єдине, чого вийде досягти — це негатив та поганий імідж. Саме тому голова партії радила Вакарчуку йти на вибори у тому випадку, якщо він впевнений у своїй команді, а також готовий взяти на себе відповідальність. Але саме вибори до Верховної Ради з’явилися можливістю істотних змін.

Голова політсили зазначила, що лідер групи «Океан Ельзи» не зміг би стати президентом, про що свідчили математичні дані та соціологія. Клименко впевнена, що Володимир Зеленський та Святослав Вакарчук поділили б між собою голоси виборців та у результаті чого, Порошенко та Тимошенко вийшли б у другий тур, де лідер політичної сили «Батьківщина», швидше за все, перемогла.

Клименко повідомила, що результати соціологічних опитувань 2018 року свідчили про те, що Зеленський або Вакарчук не змогли б зайняти першу позицію на виборах.

tipa-news.com

Відзначається, що перемогу Зеленського Юлія Клименко ніяк не вважає заслугою Вакарчука. Оскільки перемога чинного президента — це заслуга його самого. Оскільки він прийняв рішення балотуватися на пост голови держави, взявши на себе владу та відповідальність.

Клименко додала, що без наявності надійної команди у політиці нічого робити. Адже створювати фасад та реальна робота команди є абсолютно різними речами.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*