Зеленський звернувся до прем’єр-міністра з питання звільнення голови МЗС

vseobovsem.su

На сайті президента України з’явилося повідомлення, в якому зазначено, що Володимир Зеленський має намір розв’язати питання з приводу зняття з посади міністра закордонних справ України Павла Клімкіна через прем’єр-міністра. Зокрема, президент направив прем’єр-міністру Володимиру Гройсману лист, в якому просить притягти Клімкіна до дисциплінарної відповідальності за неузгоджені дії в питаннях ведення зовнішньої політики.

За словами представників офісу президента, те, що Клімкін відповів на ноту РФ з приводу звільнення українських моряків, попередньо не порадившись із Зеленським, суперечить положенням Конституції. Так, згідно з Основним законом президент визначає зовнішню політику країни й несе за неї відповідальність, тому голова МЗС повинен обов’язково інформувати його про подібні ситуації.

vseobovsem.su

В офісі президента зазначили, що найближчим часом Зеленський повторно направить на розгляд ВР подання про звільнення Клімкіна. Крім того він підкреслив, що парламент потребує серйозного кадрової ротації, оскільки на даний момент він займається не захистом інтересів України, а політичними іграми.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*