У Києві пустили на воду перший у світі плавучий лімузин

segodnya.ua

У води річки Дніпро спустили досить незвичайний плавальний засіб, корпус якого є справжнім корпусом від лімузина. Поки подібний лімузин є єдиним у світі, що й обумовлює велику вартість поїздки на ньому.

Олександр Душко, власник незвичайного плавального засобу, зазначив, що подібний човен на даний момент не має аналогів у всьому світі, він являє собою довгий моторний човен, на який посаджено корпус справжнього лімузина. А в експлуатацію його введено лише кілька днів тому.

За словами власника, на борт можна брати від 6 до 8 осіб. Приймалася спроба покатати 12 осіб, але це виявилося небезпечною вагою для лімузина. Вартість однієї години катання по річці Дніпро становить 2,6 тисячі гривень.

segodnya.ua

Душко повідомив, що на сьогодні даний проект був запущений у режимі тестування, проте плавучий лімузин викликав ажіотаж. Згідно з інформацією, після того, як буде отримано патент, на воду планується спустити ще 2 подібних плавзасоби.

Антон Тараненко, директор управління туризму Київської міської державної адміністрації, зазначив, що річковий лімузин є хорошим предметом залучення туристів до Києва.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*