Держбюро розслідувань України проводить обшуки на телеканалі екс-президента Порошенко

newsmir.info

На Telegram-каналі юриста Андрія Портнова з’явилася інформація про те, що в приміщенні телеканалу «Прямий», власником якого є екс-президент України Петро Порошенко, проводиться санкціонований судом обшук. Незабаром після повідомлення адвоката дану інформацію підтвердили представники ДБР, які й проводять обшук.

За словами Портнова, в ході обшуку співробітники ДБР здійснять виїмку документів, які надалі можуть послужити доказом відмивання коштів та здійсненні інших корупційних схем з боку Порошенка та його оточення. При цьому наголошується, що ДБР так і не повідомило, в рамках якого кримінального провадження проводяться обшуки.

newsmir.info

Нагадаємо, що стосовно колишнього президента України Петра Порошенка відкрито вже 8 кримінальних справ. Відзначається, що більшість з них розслідують діяльність Порошенко на предмет перевищення службових повноважень та участі в корупційних схемах. При цьому представники ДБР не дають точних термінів того, скільки триватимуть дані розслідування і коли з’являться перші результати.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*