Олівер Стоун представить новий документальний фільм про події на Майдані та конфлікт на Сході України

wallup.net

Вільям Олівер Стоун, режисер, сценарист та продюсер, представить свій продюсерський проект на 65-му кінофестивалі у місті Таорміна, розташованому на східному узбережжі острова Сицилія. Відзначається, що його проектом є кінокартина під назвою «Revealing Ukraine», режисером якого є Ігор Лопатьонок, американський режисер-документаліст, який народився в Україні.

Олівер Стоун написав вранці 28 червня у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук» про те, що направляється на острів Сицилію, де буде проходити кінофестиваль. Також продюсер відзначив, що є головою журі цього заходу, де буде вперше представлена режисерська робота Ігоря Лопатьонка під назвою «Revealing Ukraine». Згідно з інформацією, сам Стоун також з’явиться у фільмі у ролі інтерв’юера, де він буде брати інтерв’ю у політичного та державного діяча Віктора Медведчука, а також у його дружини Оксани Марченко.

wallup.net

Дана картина є документальним фільмом, який висвітлює події на Майдані, конфлікт на Донбасі, а також зв’язок з втручанням Російської Федерації у вибори президента Сполучених Штатів Америки.

Нагадаємо, що Олівер Стоун два роки тому був виконавчим продюсером документального фільму під назвою «Україна в огні», де також брав інтерв’ю у колишнього голови держави Віктора Януковича.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*