Відкрито нове нафтове і газове родовище в Україні

amp.hyser.com.ua

Представники компанії «Укргазвидобування» повідомили, що в рамках геологорозвідувальних робіт, які проходили на території Полтавської та Харківської областей, були виявлені два нових родовища газу та нафти. Відзначається, що на місці свердловин тривають дослідні роботи, проте вже зараз відомі попередні обсяги знайдених ресурсів.

За словами представників «Укргазвидобування», в Полтавській області в результаті проведення сейсмічних досліджень було знайдено родовище газу. Згідно з першими звітами обсяги виявленого природного газу складають 2,7 млрд м³. Водночас геологорозвідувальні роботи, що проводяться в Харківській області, також виявилися успішними. Після проведення на одній з ділянок сейсмічних досліджень була виявлена нафтова свердловина, ресурсна база якої становить 130 тис. тонн нафти.

amp.hyser.com.ua

У компанії повідомили, що обидва родовища були виявлені в червні поточного року, а в цілому за останній час систематичне проведення геологорозвідувальних робіт дозволило відкрити близько 8 нових свердловин.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*