Дідусь із Запоріжжя не впізнав онуку, і викрав дитину з дитячого садка

kassot.com

Інтернет-спільнота активно обговорює курйозний випадок, що стався в Запорізькій області. Дідусь вирішив забрати з дитячого саду внучку, яку не бачив майже два роки, але переплутав дітей і сам того не розуміючи «викрав» чужу дитину. Мати зниклої дівчинки відразу звернулася в правоохоронні органи, після чого на розшук викрадача відправився весь особовий склад поліції.

За словами заступника голови Нацполіції В’ячеслава Аброськіна, після того, як «викрадач» був виявлений, вдалося з’ясувати, що дідусь по приїзду до сім’ї вирішив зробити сюрприз й забрати внучку з дитячого садка. Оскільки він не бачив її майже два роки, то переплутав з іншою дитиною й повів дівчинку з собою.

Відповідаючи на питання поліції, вихователь дитячого садка зазначила, що відпустила дитину з незнайомою людиною, оскільки працює в цьому місці недавно і ще не запам’ятала, як виглядають батьки. Водночас справжня внучка дідуся просиділа в саду в очікуванні батьків.

kassot.com

Повідомляється, що після того, як всі обставини були з’ясовані, а діти повернуті в сім’ї, сторони мирно врегулювали ситуацію.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*