На волонтерів партії «Голос» Вакарчука у Львові було скоєно напад

day.kyiv.ua

Політична партія «Голос», яку очолює Вакарчук, у своєму профілі у «Фейсбук» інформує, що у Львові невідомі скоїли напад на волонтерів політичної сили. Крім цього, невідомі завдали шкоди «Коворкінгу змін» зазначеної партії.

Як зазначається, інцидент стався у цей понеділок 01.07.19. у вечірній час доби. Молоді люди у спортивному одязі скоїли напад на волонтерів, які були одягнені у футболки та кепки із символікою політичної сили.

Зловмисники ображали волонтерів та за допомогою сили змусили їх зняти елементи одягу, які містили в собі символіку політичної партії «Голос». Після цього невідомі переслідували волонтерів та погрожували їм розправою.

Також повідомляється, що вночі зловмисники скоїли напад й на львівський «Коворкінг змін» зазначеної партії. Невідомі повіддирали та пописали літери зі щита, а також пошкодили емблему політичної сили.

Варто зазначити, що лідер політсили «Голос» Святослав Вакарчук виступив із закликом до своїх прибічників, щоб ті стали спостерігачами від політичної партії в ході позачергових виборів до Верховної Ради.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*