Новий Майдан? Більше терпіти не можна, Київ збирає протест через реєстрацію Шарія і Клюєва

polit.info

Український активіст Роман Синіцин у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» опублікував запис про те, що в столиці на Майдані Незалежності в цей вівторок 02.07.19. ввечері проводять акцію протесту, в зв’язку з рішенням Центральної виборчої комісії зареєструвати кандидатом у ВРУ колишнього керівника АП Андрія Клюєва та блогера Анатолія Шарія.

Так, активіст підкреслив, що російська пропагандист Шарій та помічник Януковича були зареєстровані кандидатами в нардепи ВРУ, хоча не проживали останні 5 років на території нашої країни. Цих кандидатів, відповідно до законодавства, не мали право реєструвати. Паралельно з цим, з в’язниць випускають терористів та тих, хто винен у смерті Небесної сотні.

Синіцин закликав усіх небайдужих зібратися о 20.00 на Майдані Незалежності у столиці. При цьому, політичні уподобання учасників не беруться до уваги, єдиною умовою є підтримка України.

polit.info

Даний запис активіста поширили через соціальну мережу вже понад 1,5 тисяч користувачів, серед яких депутат Мустафа Найєм та його брат. Крім цього, в соцмережі також було створено подію, яка отримала назву «Терпіти більше не можна!». На дану подію вже підписані понад 1,5 тисяч користувачів.

Крім цього, колишній голова України Петро Порошенко у своєму профілі у «Фейсбуці» також закликає вийти всіх небайдужих на Майдан, щоб спільними зусиллями протистояти цьому «повзучому проросійському реваншу».

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*