Зеленський запросив Лукашенка взяти участь у форумі регіонів у Житомирі

lisovasotnya.com

Представник зовнішньополітичного відомства України в Білорусі Ігор Кизим повідомив про те, що голова нашої держави Зеленський запросив голову республіки Білорусь Лукашенка на 2-й Форум регіонів України та Білорусі. Даний захід заплановано на осінь цього року, він має відбутися в українському місті Житомир.

Дипломат підкреслив, що підготовка до заходу йде відповідно до плану. Так, глави двох країн вже знають про це та вжили необхідних заходів щодо формалізації. Також він звернув увагу на те, що Зеленський офіційно запросив білоруського президента взяти участь у зазначеному форумі.

На думку Кизима, голова Білорусі ймовірно прийме дане запрошення, оскільки спочатку планувалося, що цей захід буде проходити під керівництвом президентів двох країн.

lisovasotnya.com

Також дипломат нагадав, що ще навесні пройшло засідання білорусько-української робочої групи, на якому обговорювалися питання, пов’язані з міжрегіональним та транскордонним співробітництвом. На сьогоднішній день сторони підійшли до підготовки планування масштабного заходу.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*