В Одесі буксири держпідприємства хочуть здати в оренду невідомій компанії

politinfo.com.ua

Держпідприємство «Одеський морський торговельний порт» помічено в спробі розв’язати питання з 70% плавзасобів, які перебувають на балансі підприємства.

«Одеський морський торговельний порт» розглядає можливість надання в оренду восьми буксирів. Виходячи з тексту листа, ОМТП планує вивести буксири в відстій, і в третьому кварталі нинішнього року здати їх в оренду.

Претендентом є компанія «Навігейт», яка вже попросила директора порту Віктора Войтка розглянути можливість здачі в оренду деяких буксирів.

politinfo.com.ua

Журналісти звернули увагу на те, що в Мережі нічого невідомо про цю компанію, крім П.І.Б. двох її засновників. Низка ЗМІ пов’язує одного із засновників, вінничанина Владислава Мушенко, з керівником Одеського відділення Адміністрації морських портів України Ігорем Ткачуком, який раніше звинувачувався в махінаціях з буксирами нардепом Сергієм Лещенком.

Нагадаємо, що торік спроба здати буксири порту компанії з сумнівною репутацією призвела до скандалу. ОМТП прийняв умови оренди з цінами, які були у два-три рази нижче ринкових.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*