Аваков повідомив Центральній виборчій комісії України про «неймовірні речі»

wz.lviv.ua

Виходячи із заяви глави Міністерства внутрішніх справ Арсена Авакова, про те, що колишній керівник Адміністрації президента при правлінні Януковича Андрій Клюєв подав свою кандидатуру на вибори в парламент України, в країні відбуваються неймовірні речі».

Так, глава МВС у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» повідомив, що направив в Центрвиборчком лист, де повідомляє, що кандидат у депутати Клюєв не перебував на українській території протягом п’яти останніх років, а, отже, він не може брати участь у дострокових виборах Ради. Він зазначив, що дана інформація повинна стати підставою для того, щоб ЦВК скасувала реєстрацію Клюєва.

Аваков зазначив, що його дивує відсутність рішучості та пасивність деяких державних інститутів, а також парадоксальність прийнятих у країні рішень. Він висловив надію на те, що його лист стане підставою для того, щоб Клюєву відмовили в участі у виборах.

wz.lviv.ua

У своєму листі Аваков підкреслив, що його відомство має перевірену інформацію про те, що Клюєв не проживав на українській території в останні 5 років, він не перетинав держкордон України. Якби Клюєв повернувся в країну, його б негайно затримали співробітники правоохоронних органів, оскільки екс-глава АП був поданий у розшук.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*