Зеленський: Україна продовжує тісну співпрацю з МВФ

politexpert.net

У прес-центрі президента України інформують, що Володимир Зеленський повідомив про готовність нашої країни приєднатися до нової програми співпраці, яку пропонує Міжнародний валютний фонд.

Дане рішення буде прийнято після того, як сформується уряд після позачергових виборів у парламент. Відповідну заяву лідер зробив в ході зустрічі з віце-президентом Світового банку Сірілом Мюллером в Канаді.

Лідер нашої держави підкреслив, що Україна має намір поглибити співпрацю з МФВ. Він розповів, що провів зустріч з представниками Фонду, в ході якої делегація підтвердила підтримку нашій країні.

Зеленський звернув увагу на те, що країна змогла досягти макроекономічної стабільності та зараз готова продовжити процес реформування, після того, як відбудуться дострокові вибори в Раду. Також він зазначив, що скасував понад 160-ти указів, які створювали перешкоди бізнесу. Крім того, президент розповів про плани провести масштабну приватизацію.

politexpert.net

Нагадаємо, раніше заступник керівника АП Олексій Гончарук заявляв, що в адміністрації сподіваються на укладення нової програми співпраці з МВФ, після того як поточна перестане діяти.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*