Парубій сильно хвилюється, адже Зеленський не підписує Закони

360.biz.ua

Спікер парламенту України Андрій Парубій настійно просить Адміністрацію президента надати відомості про долю закону про тимчасові слідчі комісії, які були направлені на підпис Зеленському. При цьому наголошується, що цей закон містив в собі положення про процедуру оголошення імпічменту, а термін, що виділяється на затвердження документа, вже підійшов до кінця.

Голова ВРУ в ході пленарного засідання підкреслив, що в пресі з’явилися відомості про накладення вето на вказаний закон, який досі не надали парламенту, у зв’язку з чим спікер виступив з публічною вимогою передати будь-які документи за цим законом у ВРУ. Якщо ж на нього дійсно наклали вето, то парламентарі мають намір мобілізуватися та подолати його. Водночас, у Раді не виключають можливості голосування за пропозиції голови держави.

360.biz.ua

Крім цього спікер нагадав, що голові держави виділяється п’ятнадцятиденний строк на затвердження або для накладення вето на закони, які прийняв парламент. Термін розгляду закону про ТСК підійшов до кінця ще 27.06.19.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*