Вибори на Україні: після бійки в хід пішли яйця і зеленка

Kharkov.politeka.net

3 липня в Харкові стався інцидент за участю народного депутата України Дмитра Святаша, на якого напала група невідомих людей. За словами самого Святаша, серед нападників він помітив свого політичного конкурента Костянтина Немічева, який також бере участь у виборах від 170-го округу й представляє партію «Національний корпус».

В інтерв’ю виданню «Інтерфакс-Україна» Святаш розповів, що в день нападу у нього був запланований виступ на одному з телеканалів, де разом з іншими кандидатами, включаючи Немічева, повинні були обговорити майбутні вибори. За словами Святаша, після ефіру вони з Немічевим потиснули один одному руки, тому напад став для нардепа повною несподіванкою.

Kharkov.politeka.net

Святаш зазначив, що на виході з будівлі його чекала група невідомих людей, які почали кидати в нардепа і його групу підтримки яйця та пакети з зеленкою. Після цього зав’язалася бійка, в якій, за словами Святаша, брав участь і Немічев.

На даний момент відомо, що Святаш готує заяву в поліцію за фактом нападу на народного депутата. Водночас співробітники поліції продовжують встановлювати подробиці інциденту.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*