Нова реформа України — реформа СБУ до рівня НАТО

press-centr.com

В ході спілкування з журналістами інформаційного агентства «theБабель» новий заступник т.в.о. голови СБУ Анатолій Калюжняк повідомив, що в спецслужбі планується проведення масштабних реформ, спрямованих, насамперед, на боротьбу з корупцією в країні. За словами Калюжняка, після того, як Івана Баканова призначили в.о. голови СБУ, були переглянуті принципи й цілі спецслужби, особливо в питаннях протидії та боротьби з корупцією.

Калюжняк зазначив, що на даний момент перед СБУ стоїть мета – реформувати роботу спецслужби й наблизитися до стандартів НАТО. За словами Калюжняка, якщо раніше боротьба з корупцією в країні зводилася до переслідування окремих правопорушників, то зараз прийшло усвідомлення, що протидія корупції повинна мати системний характер. На думку Калюжняка, це дозволить припинити її поширення, знищити корупційні механізми й покласти край організованій злочинності. Він підкреслив, що реформована СБУ не має наміру тиснути на бізнес і ЗМІ, а навпаки готова до прозорого співробітництва.

press-centr.com

Окремо Калюжняк торкнувся теми висунення звинувачень на його адресу, з приводу співпраці з режимом колишнього президента Віктора Януковича. Він спростував свою причетність до підготовки будь-яких планів щодо учасників подій на Майдані у 2014 році.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*