Китайські спецслужби ведуть боротьбу зі шпигунами встановлюючи шпигунське ПЗ на телефони туристів

techno.nv.ua

За повідомленням The Guardian, з метою протидії поширенню ісламістського екстремістського контенту, у туристів, які в’їжджають на територію автономного регіону Сіньцзян, перевіряють вміст телефонів через шпигунське ПЗ. Відзначається, що для користувачів iPhone та Android передбачені різні процедури перевірки, але в обох випадках головною метою залишається вилучення екстремістського контенту.

ПЗ, що встановлюється, дозволяє ознайомитися зі змістом електронного листування, контактами, а також може використовуватися для відстежування місцеположення людини. Процедура перевірки для користувачів iPhone виглядає наступним чином: прикордонники підключають смартфон до комп’ютера й перевіряють наявні на ньому файли. Якщо ж турист є власником Android, то на його пристрій встановлюється спеціальний шпигунський додаток. Після перевірки його можуть видалити, але в деяких випадках додаток залишається.

techno.nv.ua

Відзначається, що китайські прикордонники сканують гаджети на предмет будь-якого матеріалу, пов’язаного з ісламом. Крім того під категорію «заборонений контент» потрапила література, зміст якої спрямований на розпалювання екстремізму.

Китайський уряд поки ніяк не прокоментувало цю інформацію.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*