Одеський активіст Стерненко має намір покарати Портнова за надмірну брехню

Polygraf.net

На Facebook-сторінці активіста Сергія Стерненка з’явилося повідомлення, в якому він заявив про наміри захистити свою честь та гідність у суді після того, як юрист Андрій Портнов в ефірі телеканалу Newsone звинуватив його у вбивстві. За словами Стерненка, звинувачення Портнова є абсолютною брехнею, а тому він повинен відповісти за свої слова перед судом.

Стерненко висловив невдоволення з приводу того, що Портнов, виступаючи в ефірі телеканалу Newsone, поширює відверто неправдиву інформацію. За словами активіста, звинувачення, яке озвучив Портнов, всього лише черговий наклеп.

Більш того, Стерненко заявив, що Портнов має відношення до одного з вбивств на замовлення на активіста, яке так і не вдалося здійснити. Він підкреслив, що має намір подати в суд як на самого адвоката, так і на канал Newsone, в ефірі якого була озвучена відверта брехня. Стерненко зазначив, що оскільки Портнов має важелі тиску на судову систему України, то процес проти нього може бути досить непередбачуваним.

Polygraf.net

Нагадаємо, що раніше Портнов в ефірі телеканалу Newsone заявив, що Стерненко вчинив умисне вбивство в центрі Одеси, використовуючи при цьому особливо жорстокий спосіб.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*