Шарію та Клюєву знову відмовлено в реєстрації на виборах України

24tv.ua

Центрвиборчком одноголосним рішенням ухвалив скасування реєстрації двох претендентів на депутатський мандат у Верховній Раді, журналіста Анатолія Шарія та екс-голови президентської Адміністрації Андрія Клюєва.

Аргументуючи скасування реєстрації Клюєва, ЦВК вказав, що колишній керівник адміністрації президента при Вікторі Януковичі супроводжував свого начальника, коли той перетинав кордон між Україною та Росією, а наприкінці 2016 року брав участь на судових засіданнях в столиці РФ.

Також ЦВК нагадав, що Клюєв і його юристи просили відправляти їм повідомлення на адресу в Підмосков’ї, а Служба безпеки підтвердила, що після 2014 року екс-голова АПУ пункти перетину українського кордону не перетинав.

При відмові Анатолію Шарію в реєстрації Центрвиборчком було зазначено, що він покинув Україну в січні 2012 року, і в країну після цього не повертався. У тому ж році представники Нідерландів інформували Генеральну прокуратуру України про те, що журналіст отримав статус біженця.

24tv.ua

Нагадаємо, що першу відмову в реєстрації від Центрвиборчкому Клюєв і Шарій отримали 23 і 24 червня відповідно, що було оскаржено через Верховний суд.

Другого липня приблизно тисяча осіб у столиці вийшла на акцію протесту проти реєстрації Клюєва і Шарія на дострокових виборах до Верховної Ради.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*