Генпрокуратура України підозрює прес-секретаря президента Зеленського в сепаратизмі

24tv.ua

В Офіс президента надійшов запит від представників Генеральної прокуратури з приводу заяв речниці голови держави Юлії Мендель.

Повідомлення про це було опубліковано прес-службою Генпрокуратури.

Співробітники відомства попросили підтвердити або спростувати факт публічних висловлювань Мендель про обстріл українською армією цивільних об’єктів на Сході. У заяві уточнюється, що кримінальні провадження по висловлюваннях Мендель ще не відкривалися.

Нагадаємо, що 6 червня поточного року новопризначена прес-секретарка Володимира Зеленського заявила, що були інциденти, коли у відповідь на провокаційні обстріли противника військовослужбовці ЗСУ відкривали вогонь по цивільних об’єктах, що призводило до смертей мирних жителів.

24tv.ua

Генпрокуратура у своєму повідомленні зазначає, що висловлювання Мендель були поширені в мас-медіа, в тому числі проросійських, які почали стверджувати, що обстріл українською армією мирних жителів був нібито визнаний президентською Адміністрацією.

Також Генеральна прокуратура припустила, що фрази президентського спікера можуть використовуватися представниками РФ в прокурорському Офісі Міжнародного кримінального суду, як «докази» порушення Збройними силами України законів і звичаїв ведення бойових дій.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*