Партія Порошенка і “Свобода” протестують проти скасування люстрації

Bykvu.com

Представники низки громадських організацій і політсил зібралися в Києві на демонстрацію протесту, спрямованого проти можливого скасування закону про люстрації, прийнятому після Революції Гідності.

У ЗМІ та на місці проведення акції називається чисельність протестувальників у вісімсот осіб, Нацполіція оцінила число присутніх в триста осіб.

Пікет проходить біля будівлі Конституційного суду. Сьогодні там розглядається закон «Про очищення влади» на предмет відповідності Конституції. Суд має право прийняти рішення про повне скасування люстрації чиновників і співробітників силових структур (які служили в період президентства Віктора Януковича), що призвело до протестів під КСУ.

Bykvu.com

Серед демонстрантів є представники «Європейської солідарності» (перейменованої політсили колишнього президента Петра Порошенка), ВО «Свобода», «Правого сектора» і Нацкорпуса.

Нагадаємо, що закон про люстрації діє з 16 жовтня 2014 року. Він передбачає звільнення з посади керівників облдержадміністрацій та РДА, правоохоронців, прокурорів і суддів, винних у переслідуванні активістів Євромайдану.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*