Податкова служба України викрала Суворова з метою вимагання

ua1.com.ua

Кирило Суворов, який очолює компанію «Софт Оіл» і вважався зниклим з 27 травня, тривалий час був незаконно позбавлений волі в передмісті Дніпра. Про це розповів сам бізнесмен.

За словами Суворова, його викрадення та утримання проти волі організували представники податкового відомства.

На початку травня компанія «Софт Оіл» уклала контракт на постачання масла, яке прийшло на двох танкерах до Миколаєва. За день до відрахування в бюджет податків на суму у вісім мільйонів гривень Суворов зник, а вантаж був заблокований податківцями Дніпропетровщини.

Представники підприємства і його юристи провели брифінг 19 червня, на якому заявили про викрадення керівника «Софт Оіл», і зажадали від ДБР відкриття кримінального провадження. Власник «Софт Оіл» Дмитро Олійник заявив, що вважає викрадачами співробітників фіскального відомства в Дніпропетровській області, які зробили це з метою вимагання. На його думку, з цієї ж причини вантаж був блокований на митниці.

ua1.com.ua

За словами адвоката Суворова, який незаконно утримувався викрадачами більше ніж три тижня і знаходився на турбазах під Дніпром (по черзі), бізнесмена просили «надати фінансову підтримку» податківцям сумою в кілька сотень тисяч доларів США.

Суворову вдалося втекти від викрадачів. В даний час він планує покарати тих, хто викрав його.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*