Україна може залишитися без горілки через проблеми із законодавством

hyser.com.ua

Україна може залишитися без горілки через проблеми із законодавством

Прес-центр держпідприємства «Укрспирт» інформує про відсутність можливостей для установки необхідних витратомірів, у зв’язку з тим, що законодавство України не прописує процедуру.

На підприємстві розповіли, що з бюджету виділено необхідні гроші для покупки витратомірів, однак без законодавчого статусу зазначеного приладу «Укрспирт» не може здійснити закупівлю, оскільки це буде вважатися нецільовими витратами.

Водночас, з першого числа поточного місяця в нашій країні заборонено отримання та продаж етилового спирту без наявності витратомірів.

Одне з джерел в компанії також повідомило, що в Державній фіскальній службі було прийнято рішення, відповідно до якого, з 01.07.19 відвантаження спирту «Укрспиртом» призупинено. Запасів підприємства вистачить лише на кілька днів для того, щоб виконати контракти з експорту.

hyser.com.ua

Один з експертів горілчаного ринку, який побажав не називати свого імені, розповів, що на даний момент система електронного адміністрування реалізації спирту не функціонує повною мірою. Така ситуація може бути пов’язана з тим, що на українських спиртзаводах не встановлені витратоміри.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*