«Будеш смердіти – проженемо і не згадаємо, як звали», – глава Федерації велоспорту України

News.liga.net

В цей четвер 04.07.19. під будівлею Міністерства молоді та спорту відбулася акція протесту, яка отримала назву «геть Башенко». На дану демонстрацію вийшло близько ста осіб.

Мітингувальники наполягають на тому, щоб голова Федерації велоспорту Олександр Башенко, який днями проявив хамство по відношенню до переможнеці Європейських ігор Анни Соловей, був відсторонений від посади.

Також повідомляється, що більша частина протестуючих входять в низку громадських організацій та об’єднань велосипедистів. На даний захід також прийшла й Соловей.

Сам скандал почався з-за коментаря Башенко в соціальній мережі «Фейсбук», де він привітав з перемогою не володарку першого місця Соловей, а керівника міської федерації велоспорту столиці Сергія Мухомора.

News.liga.net

Спортсменка обурилася такій заяві та зазначила, що перемога – це її особиста заслуга,. Після цього Башенко вступив у суперечку з дівчиною, де дозволив собі вкрай різкі вислови. Крім цього, він підкреслив, що зробить все, щоб Соловей не входила до складу української збірної.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*