Одеська митниця заблокувала роботу легального українського бізнесу

obyava.ua

4 липня відбулася прес-конференція в «Укрінформ», в рамках якої представник ТОВ «Макотрейдінг» Вікторія Пікшрене повідомила про масове хабарництво, що практикується в роботі Одеської митниці. За даними експедиторів, які працюють на Одеській митниці, існують відразу кілька корупційних схем, за допомогою яких монополісти перешкоджають веденню легального бізнесу в Україні.

За словами Пікшрене, за корупційними схемами стоять кілька українських чиновників, які ведуть між собою конкурентні війни, а збитки від цього несуть підприємці та держава. На думку експедиторів, це призводить до того, що в Україні все складніше займатися «білим» бізнесом. Митники створюють штучні «проблеми», за вирішення яких вимагають від підприємців хабар. У підсумку, це породжує корупційну мережу, за якою стоять люди, які мають доступ до державного управління, а тому корумпованість досягає небувалих масштабів.

obyava.ua

За даними експедиторів, навіть якщо товар в контейнерах відповідає всім вимогам, митники вимагають хабар в розмірі 200-300 доларів. В іншому випадку вони навмисне затримують контейнери, й підприємці зазнають збитків.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*