Польща розшукує свідків злочинів ОУН-УПА проти польського народу

www.alamy.com

На офіційному сайті посольства Польщі в Україні з’явилося повідомлення, в якому зазначено, що всі ті, хто у свій час стали свідками геноциду польського народу з боку членів ОУН-УПА або мають якимись матеріалами про злочини українських націоналістів, повинні зв’язатися з КРЗпПН (Комісія з розслідування злочинів проти польського народу).

У Комісії зазначили, що пошук людей, які постраждали від знущань як фізичного, так і психологічного характеру дозволить довести, що Волинська трагедія та інші злочинні діяння ОУН-УПА в період з 1939 по 1945 року є геноцидом польського народу. Представники Комісії нагадали, що в зазначений період були вбиті десятки тисяч жінок й чоловіків польської національності, розграбовано їх майно, а також вчинені інші протиправні дії, що порушують права людини.

www.alamy.com

Тому всіх тих, хто знайомий з родичами постраждалих, або сам став свідком злочинів ОУН-УПА, або ж тих, хто має у своєму розпорядженні фотоматеріалами, які підтверджують здійснені українськими націоналістами звірства, закликають зв’язатися з КРЗпПН.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*