Олег Гладковський (Свинарчук) знову очолив корпорацію «Богдан»

ili.com.ua

Олег Гладковський, який до корупційного скандалу займав крісло першого заступника секретаря РНБО, знову очолив корпорацію «Богдан», якою він керував до призначення в Раду нацбезпеки і оборони. Про це повідомляє інформаційне агентство «Інтерфакс», яке посилається на прес-секретаря «Богдана» Сергія Красулю.

За словами Красулі, Гладковський знов отримає керівну посаду у корпорації, засновником якої він є. Скандальний чиновник займеться підприємствами імпорту і дилерських послуг, а також розробкою стратегії двох автозаводів, що входять в структуру «Богдана».

Нагадаємо, що Петро Порошенко, який обіймав на той момент президентську посаду, змушений був четвертого березня нинішнього року звільнити з займаної посади Олега Гладковського. Звільнення держчиновника пов’язують з корупційним скандалом, які вибухнув після журналістського розслідування на тему корупційних схем при закупівлі військової техніки з-за кордону.

ili.com.ua

Корпорація «Богдан» заснована на початку 2005 року, випускаючи різні транспортні засоби, від легкових авто до тролейбусів і автобусів. Черкаський завод корпорації з 2014 року займається випуском військової техніки.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*