Скасування закону про люстрацію — це спроба дестабілізувати політичну ситуацію в Україні

Bykvu.com

Ймовірне скасовування закону, спрямованого на люстрації чиновників періоду президентства Віктора Януковича, негативно вплине на політичну ситуацію в країні.

Про це заявив Дмитро Разумков, які очолює президентську політсилу «Слуга народу». В ефірі телеканалу «1 + 1» лідер партії припустив, що революційну ситуацію скасування даного закону не створить, однак негативно вплине на роботу нової влади, в тому числі голови держави.

Він пояснив, що пов’язує можливе скасування люстрацій з подальшими судовими позовами і спробами повернення на держслужбу раніше звільнених чиновників.

Разумков додав, що вважає спробу скасувати люстрації держчиновників (які обіймали посади при Януковичі та були звільнені за переслідування активістів Євромайдану та інші протиправні дії) зусиллями, які спрямовані на дестабілізацію ситуації в Україні.

Bykvu.com

Нагадаємо, що відомий юрист, колишній заступник голови президентської адміністрації (при Вікторі Януковичі) Андрій Портнов на своїй сторінці в соцмережі «Фейсбук» запропонував змінити закон про люстрацію, додавши в нього чиновників, які обіймали посади в президентську каденцію Петра Порошенка. Портнов підкреслив, що такий проект закону буде відповідати Конституції та європейським стандартам.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*