Неправильно каратиме Україну, а Порошенко і кампанія повинні заплатити компенсацію, — Корбан

hyser.com.ua

На думку Геннадія Корбана, колишнього голови політсили «УКРОП», його політичне переслідування спланували та реалізували колишній президент Петро Порошенко та його оточення. Про це політик написав на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук».

Корбан заявив, що компенсацію за його політичне переслідування повинна виплачувати не держава, а екс-президент, нардепи Ігор Кононенко та Олександр Грановський (БПП, зараз партія перейменована в «Європейську солідарність»), а також колишній керівник Генеральної прокуратури Віктор Шокін.

Екс-лідер політичної партії «УКРОП» у своєму записі нагадав про вердикт Європейського суду з прав людини за його скаргою. За словами Корбана, ЄСПЛ визнав правоту позивача, і тепер наступним кроком політика є звернення в розширену палату міжнародної судової інстанції, щоб довести факт політичного переслідування.

Нагадаємо, що 31 жовтня 2015 роки бізнесмен і політичний діяч міста Дніпра Геннадій Корбан незабаром після свого звільнення з Дніпропетровської ОДА був затриманий співробітниками СБУ. У квітні наступного року він був засуджений до півторарічного строку умовно. У серпні 2016 року суд дозволив Корбану виїхати в Ізраїль для отримання медичної допомоги, наприкінці 2017 року він повернувся до країни.

hyser.com.ua

ЄСПЛ визнав протиправним примусове перебування Корбана на суді у 2015 році після операції на серці, розміщення у клітині у 2016 році та інші заходи, прийняті проти підозрюваного в ході судових слухань. Позивач не вимагав від ЄСПЛ встановлення компенсації в разі визнання його правоти.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*