Сергій Бубка звинувачений в отриманні хабаря при виборі столиці Олімпійських ігор

mcsportbits.com

Сержіу Кабрал, колишній губернатор бразильського Ріо-де-Жанейро, який є фігурантом корупційного розслідування, заявив про підкуп українського спортивного спортсмена Сергія Бубки, що входить Міжнародний олімпійський комітет, для обрання столиці Ігор 2016 року.

За словами Кабрала, під час зустрічі, яка проводилася в серпні 2009 року, керівник бразильського Національного олімпійського комітету Карлос Артур Нузман познайомив його з Ламіном Діаком, главою Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (IAAF).

У Федеральному суді Бразилії колишній губернатор заявив, що Нузман гарантував забезпечення Диаком для Ріо-де-Жанейро п’яти чи шести голосів МОК за хабар в півтора мільйона доларів США.

Корупційні платежі ймовірно здійснювалися через сина голови IAAF. Згодом він заявив, що ще дев’ять голосів можна забезпечити за додаткові пів мільйона доларів, отримавши згоду Кабрала.

mcsportbits.com

Крім Бубки, одержувачем хабаря для МОК названий росіянин Олександр Попов.

Екс-губернатор зазначив, що підкуп голосів проводився для проходження першого туру голосування, яке обирало столицю Олімпійських ігор 2016 року.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*