Загублена флешка з цілком секретною інформацією про облаштування кордону України з Росією

znaj.ua

Керівник компанії «Каунт Груп» Олексій Пегасін втратив носій з секретною інформацією по інженерно-технічному облаштуванню кордону з РФ, відомому також під назвою проект «Стіна».

Служба безпеки України розпочала розслідування в рамках статті КК України, що передбачає покарання за втрату документів, які містять державну таємницю.

Фірма «Каунт Груп» є підрядником робіт по зведенню «Стіни». Документ, який втрачено керівником компанії, існує в п’яти екземплярах.

znaj.ua

Раніше до суду представниками Спеціалізованої прокуратури були направлені матеріали справи про масштабне розкрадання грошей з державної скарбниці, призначених для інженерно-технічного облаштування українсько-російського кордону. САП підозрює розкрадання 40 мільйонів 200 тисяч гривень.

Проект «Стіна», також відомий під назвою «Європейський вал», був затверджений 19 листопада для демаркації кордону між Україною і РФ в односторонньому порядку. В рамках проекту на смузі кордону загальною протяжністю понад дві тисячі кілометрів повинні з’явитися спеціальні об’єкти, траншеї та рови. Дата закінчення робіт неодноразово переносилася, процес будівництва регулярно супроводжувався скандалами на тему розкрадань грошових коштів, виділених для проекту «Стіна».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*