Названі політичні партії, зацікавлені у зриві виборів Верховної Ради України

Gordonua.com

Голова політичної сили «Опозиційний блок» Євген Мураєв в ході виступу на телевізійному каналі «1+1» розповів, що Шостий апеляційний суд своїм рішенням, відповідно до якого Центрвиборчкому слід провести повторне жеребкування, поставив проведення позачергових виборів у Верховну Раду під загрозу.

Опозиціонер звернув увагу, що позивачем по справі про повторне жеребкування є «Аграрна партія». Дану політичну силу також підтримала «Опозиційна платформа – За життя». Саме від цієї партії в Раду балотуються 11 представників команди колишнього лідера країни Порошенко.

Політик вважає, що своїми діями зазначені сили намагаються зірвати позачергові вибори до ВРУ. Крім цього, Мураєв підк

Gordonua.com
реслив, що нині надруковано вже понад п’ять мільйонів бюлетенів.

При цьому, до того моменту, поки відбудеться засідання Верховного суду України, вже надрукують понад 20 мільйонів бюлетенів. Мураєв зазначив, що у поліграфкомбінату немає запасного паперу, а його покупка обійдеться бюджету країни у 280 мільйонів гривень.

Водночас, зазначається, що жеребкування мало проводитися 26 червня, тому проведення повторного жеребкування суперечитиме законодавству. Також це порушить календарний план та зірве вибори.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*