«Укрзалізниця» використовуватиме пасажирські поїзди для вантажоперевезень

zi.ua

Виходячи з заяви оперативного директора «Укрзалізниці» В’ячеслава Єрьоміна, випливає, що підприємство має намір обладнати частина пасажирських візків фітинговими платформами для того, щоб вони були включені до складу пасажирських поїздів. Так, він вважає, що такі дії повинні позитивно вплинути на швидкість і точність доставлення вантажів в контейнерах.

Єрьомін розповів, що на підприємстві проаналізували запити від представників бізнесу з транспортувань всередині нашої країни й дійшли висновку, що попит на них дуже великий. При цьому, підприємці зацікавлені в тому, щоб доставлення була швидкою і точною. Якщо ж підприємці не будуть впевнені у швидкості та точності доставлення, вони вважатимуть за краще скористатися послугами автомобільного транспорту.

zi.ua

У зв’язку з цим, в “Укрзалізниці” розглядають питання модернізації фітингових платформ і їх установки на пасажирські візки, щоб надалі включити їх до складу пасажирських поїздів.

На думку Єрьоміна, вже зовсім скоро підприємство зможе запропонувати бізнесу швидке і точне транспортування вантажу. Найбільше уваги планується приділити тим напрямком, де є проблеми з автодорогами.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*