Кабмін України вимагає від «Нафтогазу» скасування всіх судових позовів

vybor.news

Уряд України ініціював протокольне рішення, яке надалі буде направлено в Наглядову раду вітчизняної компанії «Нафтогаз». У даному протоколі уряд вимагає, щоб компанія відкликала всі судові позови проти Кабінету міністрів.

Дану інформацію озвучив голова уряду Володимир Гройсман в ході свого виступу на засіданні Кабінету міністрів, яке відбулося в цю п’ятницю 05.07.19. Так, він зазначив, що подібне рішення уряд прийняв після того, як «Нафтогаз» оскаржив у суді рішення Кабміну про те, що підприємству слід заплатити в бюджет України 90% своїх доходів за минулий рік як дивіденди.

Гройсман розповів, що компанія «Нафтогаз» вже неодноразово ставила ультиматум країні. При цьому, мова йде про гроші, які належать народу нашої держави. Юристи уряду наполягають, що рішення «Нафтогазу» є неправомірним.

vybor.news

Також відзначимо, що в Кабінеті міністрів направили доручення низці відомств для того, щоб вони провели роботу з підконтрольними їм компаніями, які також, як й «Нафтогаз» не виплачують дивіденди в бюджет України.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*