На розвиток армії України необхідно витрачати не менше половини бюджету

Nv.ua

В ході спілкування з журналістами «Армія inform» головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак заявив, що найближчим часом необхідно збільшити витрати на розвиток української армії, а слідом за цим підняти зарплату контрактникам, які проходять службу в ЗСУ. За словами Хомчака, в процентному співвідношенні витрати на розвиток армії повинні становити не менше 50% від бюджету ЗСУ.

Хомчак зазначив, що одним із пріоритетних завдань є боротьба з роздутими штатами. Він заявив, що за його ініціативою надійшла вказівка провести розрахунки щодо впорядкування штатної чисельності ЗСУ. При цьому Хомчак наголосив, що мова йде не про скорочення армії, а про її збалансовану укомплектованість, шляхом ліквідації роздутих штатів.

Nv.ua

Головнокомандувач ЗСУ додав, що зарплата контрактника повинна становити не менше 20 тисяч гривень, а також необхідно враховувати надбавки за участь у бойових операціях в районі ООС. Хомчак також повідомив, що найближчим часом в ЗСУ збережеться змішана система комплектування армії, хоча при цьому він підкреслив ряд переваг контрактної служби, але лише у якості віддаленої перспективи.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*