Нове керівництво СБУ постійно перебуває під тиском оточення генерала Грицака

iz.com.ua

В рамках опитування, ініційованого Фондом «Українська політика», кілька експертів оцінили роботу нового складу СБУ та поділилися власним баченням того, чому колишні члени СБУ розгорнули в ЗМІ кампанію по дискредитації нової команди.

На думку політолога Костянтина Бондаренка «колишня епоха» СБУ стала справжнім випробуванням. Репресії увійшли в норму, бізнес просто не міг розвиватися через постійний тиск з боку СБУ. Під егідою боротьби з російською агресією Служба безпеки заручилася підтримкою радикальних угруповань й придушувала будь-яке інакомислення. Бондаренко переконаний, що очорнення нових людей, які прийшли в СБУ — це закономірна реакція колишньої команди, яка не готова до реформ, до боротьби з корупцією та глибоких змін в роботі СБУ.

iz.com.ua

Український політик Кирило Куликов зазначив, що поки рано судити про роботу нових членів СБУ, однак позитивні зміни вже помітні. Він підкреслив, що відтепер підбором кадрів займаються компетентні та порядні люди. Головне, що на думку Куликова може негативно відбитися на роботі СБУ, це втручання ззовні.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*