Міністр освіти України: репетиторство — це ганебне явище

dela.biz

В інтерв’ю інформаційному агентству «Високий замок» міністр освіти України Лілія Гриневич повідомила, що у 2019 році на Нову українську школу (НУШ) виділили мільярд гривень. При цьому вона підкреслила, що питання браку фінансування залишається актуальним для дошкільних установ і профтехосвіти, однак найближчим часом воно буде вирішене завдяки допомозі з боку ЄС.

За словами Гриневич, нові методики навчання, що впроваджуються в рамках НУШ, повинні вивести освіту в Україні на новий рівень. Головне завдання, яке стоїть перед викладачами — це сформувати у дітей навички роботи в колективі, контролю власних емоцій, а також умінь висловлювати та відстоювати свою думку.

dela.biz

Попри позитивні зміни в системі освіти, на думку Гриневич, одним з головних недоліків залишається таке явище як шкільне репетиторство. Вона нагадала, що школа може надавати легальні платні освітні послуги, але для цього потрібне укладення договору з батьками. Заняття дома Гриневич назвала порушенням, й підкреслила, що для отримання високих результатів ЗНО достатньо докласти максимум зусиль в рамках шкільних занять.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*