Нардеп Микитась: Обматюкав? Так! Бив? Ні!

Fakty.ua

На Facebook-сторінці народного депутата України по 206 округу (Чернігівська область) Максима Микитася з’явилося повідомлення, в якому він стверджує, що під час сутички з головою об’єднаної територіальної громади (ОТГ) Сергієм Пінчуком обмежився лише словесними образами, а фізичну силу не застосовував. За словами Микитася, його версію події можуть підтвердити як свідки, що знаходилися на той момент в залі селищної ради, так і відеоматеріал з місця інциденту.

Микитась повідомив, що на даний момент зібрано вже 1300 підписів жителів, які вимагають зняти Пінчука з посади голови ОТГ. На думку Микитася, це передбачувана подія, оскільки робота Пінчука викликала масу претензій. При ньому в селищі Любеч закрили лікарню, відділення банку, а школа не опалювалася взимку. При цьому, як зазначає Микитась, всі гроші йшли на премії Пінчука, які він сам собі й виписував.

Після інциденту Микитась вибачився перед жінками, які стали свідками словесної перепалки й заявив, що має намір надалі боротися з несправедливістю.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*