Зеленський: Захід посилить Україну не тільки словами, а й реальними діями

Glavred.info

Як розповів в інтерв’ю Deutsche Welle президент України Володимир Зеленський, прем’єр-міністр Німеччини Ангела Меркель і лідер Французької Республіки Емманюель Макрон пообіцяли нашій країні на словах максимум підтримки, однак у реальності відбулося повернення російської делегації в ПАРЄ.

Він висловив надію, що в майбутньому Україна побачить від західних лідерів реальні дії підтримки, і підкреслив, що інших шансів у країни закінчити поточний конфлікт на Сході немає. Зеленський додав, що на дванадцяте липня очікується перша зустріч у «нормандському форматі».

Glavred.info

Нагадаємо, що російська делегація в Парламентській асамблеї Ради Європи після анексії Криму була позбавлена права голосу, і в знак протесту припинила відвідування цієї міжнародної організації. У 2017 році російська сторона припинила виплату внесків в ПАРЄ, що створило фінансову кризу в даній організації.

У ніч на 26 червня поточного року в ПАРЄ був змінений механізм застосування санкцій, що дозволило російській делегації повернутися і приступити до роботи без обмежень. Протест проти цього висловила Україна і наші міжнародні партнери, включаючи Польщу і країни Балтії.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*