Колишній Генпрокурор України розповів про замовника вбивства Шеремета

24tv.ua

Віктор Шокін, який раніше обіймав посаду Генерального прокурора, в інтерв’ю Інтернет-виданню «Страна.ua» розповів про те, що «практично впевнений» у своїх підозрах щодо замовника вбивства Павла Шеремета, білоруського та українського журналіста.

За словами попередника Юрія Луценка, він не бажає називати публічно прізвище того, кого він запідозрив у «замовленні» вбивства відомого журналіста. Шокін підкреслив, що для цього необхідно провести слідчі дії з залученням групи тих, хто розслідував вбивство Георгія Гонгадзе.

Відповідаючи на уточнювальне питання журналіста про замовника вбивства, Шокін заявив, що дана особа в минулому і в даний час займає високу посаду.

Він також послався на тих своїх колег, які займалися слідством по вбивству Гонгадзе, які підтвердили, що в словах колишнього Генпрокурора є певна частка правди. Перевірка його підозр займе не більше одного місяця, додав Шокін.

24tv.ua

Білоруський журналіст Павло Шеремет став відомий в рідній країні послідовною критикою президента Олександра Лукашенка, через що він був змушений перебратися в Росію після укладення в білоруській в’язниці. В ході роботи на російському ТБ журналіст критикував Кремль і його політику по Україні. До середини 2010-х років почалася його активна робота в українських ЗМІ. У липні 2016 року в Києві автомобіль, за кермом якого перебував Шеремет, був підірваний, журналіст раптово помер від отриманих травм і крововтрати.

Павло Шокін обіймав посаду Генерального прокурора з 10 лютого 2015 року по 3 квітня наступного року. Цей період супроводжувався для нього серією скандалів і замахом на вбивство, в результаті якого він не постраждав.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*