Президент Зеленський: необхідно розробити механізм виплати пенсій в ОРДЛО

bzns.media

Як заявив Юрій Гримчак, який обіймає посаду заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій, голова держави доручив нової адміністрації Донеччини опрацювати сценарій виплат пенсій на територіях, які в даний час непідконтрольні законної влади.

Про це Гримчак розповів в телеефірі на каналі «112 Україна», уточнивши, що президентське доручення було отримано Військово-цивільною адміністрацією регіону в ході візиту Зеленського в Краматорськ.

За словами заступника міністра, необхідно подивитися на можливості нової ВЦА (з цього питання), однак сам Гримчак висловив особисту думку, що з цього «нічого не вийде».

bzns.media

Чиновник нагадав, що в ОРДЛО зараз не працюють органи держвлади та банки. Представники Франції й Німеччини як країн-учасниць «Нормандського формату» намагалися розробити механізм пенсійних виплат, однак зазнали невдачі. Через «Міжнародний комітет Червоного хреста» також намагалися організувати виплату пенсій на непідконтрольній території, однак у даній організації відсутні відповідні можливості та потрібна чисельність персоналу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*