СБУ звинуватила члена Кабміну України в розкраданнях, а після видалила заяву

www.all.net.ua

Служба безпеки України спочатку розмістила, а після видалила на сайті та офіційній сторінці в Facebook заяву про участь одного з віце-прем’єр-міністрів в схемі розкрадання коштів держбюджету разом з чиновниками Вінницькій області.

У повідомленні вказувалося, що член Кабміну сприяв призначенню на посаду керівників низки комунальних підприємств наближених людей, які здійснювали махінації в документації ремонтно-будівельних робіт, а саме вносили неправдиву інформацію щодо вартості робіт і матеріалів, зарплати фіктивно оформлених людей. Таким чином, дані глави підприємств розробили схему привласнення бюджетних коштів. Але через кілька годин повідомлення було всюди видалено без спростування або іншої інформації.

Варто відзначити, що ім’я та прізвище чиновника не вказані, але з урахуванням фігурування у справі глав підприємств саме у Вінницькій області, то можна припустити, що мова йшла про віце-прем’єра Володимира Кістіона. Він родом з Вінниці та є соратником прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

www.all.net.ua

Інформвидання «Українська правда» звернулося за роз’ясненнями до представника спецслужби Олені Гітлянської, але вона відповіла, що знаходиться у відпустці. Прес-секретар Генпрокурора Лариса Сарган послалася на те, що не володіє інформацією з даного розслідування. Крім цього, телефон прес-центру СБУ не відповідає.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*