Чим закінчиться чергова (третя) спроба звільнити главу МЗС України Клімкіна

prozoro.net.ua

Голова парламенту України Андрій Парубій виступив із заявою про те, що вже в цей четвер 11.07.19. у Раді можуть розглянути питання про звільнення з посади голови зовнішньополітичного відомства України Павла Клімкіна. Також планується обговорення можливої дати призначення нового керівника міністерства Вадима Пристайка.

Також голова ВРУ наголосив, що наступний тиждень стане останньою для нинішнього складу Ради, у зв’язку з цим, ті закони, які парламентарії не зможуть розглянути, будуть викидатися.

Крім питання про звільнення голови МЗС Клімкіна, цього четверга планується фінальний розгляд Виборчого кодексу, законопроектів про заручників, військовослужбовців, капеланів, а також про приватні сонячні електростанції.

prozoro.net.ua

Також відзначимо, що парламентаріям нового скликання свою роботу доведеться почати з розгляду законопроекту про зняття депутатської недоторканності. У парламенті з цього питання вже проводилося 2 читання необхідних поправок в Конституцію, тому нові депутати повинні будуть провести ще одне голосування з даного питання.

Однак Парубій також нагадав, що згідно з рішенням Конституційного суду, зняття депутатської недоторканності – це порушення основного закону країни. Рішенням суду було заблоковано завершення даної процедури. Суд також не надав поправок до будь-якого з пунктів, а просто роз’яснив, що проект закону суперечить Конституції.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*