Суд України не задовольнив Партію пенсіонерів, і залишив Саакашвілі кандидатом у депутати

press-centr.com

Сьогодні судді Шостого апеляційного адміністративного суду постановили відмовити в задоволенні позову Партії пенсіонерів України до Центрвиборчкому про протиправність реєстрації Міхеіла Саакашвілі кандидатом в депутати.

Члени партії-позивача вважають, що Саакашвілі не перебував на території України без перерв п’ять років, що є однією з умов при реєстрації в ЦВК.

Відзначимо, що український паспорт отриманий Саакашвілі 30 травня 2015 року, і це є доказом відсутності українського громадянства протягом останніх п’яти років. Однак в Україні він з’явився 7 грудня на Майдані та проживав з цього часу в країні, що більше ніж п’ять років. Але у зв’язку з указом колишнього президента Петра Порошенка перебував за межами України з лютого 2018 року по травень 2019-го. Ситуація досить спірна.

press-centr.com

Раніше видання «Страна.ua» повідомляло, що в суді Партія пенсіонерів мала намір зняти з виборів не тільки Саакашвілі, але і його партію. У разі прийняття позитивного рішення, відбудеться автоматичне занулення необхідності повторного жеребкування. У зв’язку з цим складається враження, що робляться будь-які спроби для недопущення пережеребкування.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*