Кличко: я за легалізацію проституції і легких наркотиків, це може допомогти побороти злочинність

apostrophe.ua

Голова міської державної адміністрації Києва Віталій Кличко розповів журналістам, що є прихильником легалізації наркотичних засобів, а також проституції. Він зазначив, що, на його думку, в наркотиках та проституції немає нічого поганого, якщо над даними процесами буде встановлено контроль.

Крім цього, градоначальник вважає, що рішення про легалізацію зможе допомогти в боротьбі зі злочинністю. Він підкреслив, що для цього потрібно легалізувати легкі наркотичні засоби, такі як марихуана, та вивести їх з тіньового сектора. Однак, поряд з цим, державна влада повинна встановити жорсткий контроль над цим процесом.

Також мер вважає, що такий вид діяльності, як проституція теж повинен бути легалізований. У приклад Кличко наводить Німеччину, яка є консервативною країною, але при цьому проституція в державі узаконена. Також державна влада контролює цей процес.

Варто підкреслити, що в столиці систематично проходять так звані «конопляні марші», учасники яких наполягають на легалізацію легких наркотичних засобів. Подібну позицію підтримує голова Міністерства охорони здоров’я Супрун, а також один з комітетів ВРУ.

apostrophe.ua

Нагадаємо, що до цього парламентський комітет, який відповідає за питання прав людини, виступив на підтримку законопроекту щодо легалізації канабісу в медичних цілях.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*