Зеленський: після виборів в Раду у нас буде своя прокуратура

www.imperiyanews.com

Голова України Володимир Зеленський у ході зустрічі з працівниками Державної митної служби, яка відбулася в Закарпатській області, виступив із заявою про те, що після дострокових виборів у Раду держава буде вже іншою.

Він звернувся до працівників правоохоронних структур, представників митної служби та іншим державним службовцям, та підкреслив, що у них ще є час виправитися. Президент додав, що в його команді розуміють, що для того, щоб зробити країну іншою потрібен ще один місяць.

Голова держави підкреслив, що почуття безконтрольності правоохоронних органів пройде вже після виборів до ВРУ. У команди президента буде своя прокуратура та хороші відносини з Національною поліцією.

www.imperiyanews.com

Також Зеленський дав пораду державним службовцям працювати як й всі нормальні люди, без скарг на маленькі заробітні плати, оскільки вони можуть стати ще менше. Він зазначив, що, якщо когось це не влаштовує, то краще звільнятися відразу, оскільки після того як у команди президента буде своя прокуратура, а також більшість в Раді – буде вже пізно. Також він має намір вже в цей понеділок підписати указ, що передбачає боротьбу з контрабандою.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*