Олег Ляшко зустрівся з послом Литви в Україні Януконісом

experttur.com

У прес-центрі Радикальної партії України інформують, що лідер політичної сили Олег Ляшко провів зустріч з представником дипломатичного відомства Литви в Україні Марюсом Януконісом. Він та його однопартієць Георгій Логвинський вручили делегації з Литви в Парламентській асамблеї Ради Європи подяку за те, що вона підтримала нашу країну та повідомила про наміри покинути організацію після повернення до неї РФ.

Литовський посол підкреслив, що його держава завжди підтримувала Україну. Крім того, дипломат заявив, що Литві та Україні не вистачає союзників, у зв’язку з чим виникає необхідність мобілізувати європейців навколо нашої країни. Ляшко поділяє позицію посла та вважає, що зупинити агресію РФ можна тільки спільними зусиллям європейських країн.

Голова радикалів заявив, що в ПАРЄ є країни, які продовжують слідувати своїм принципам, але є й ті, хто пішов на поводу у грошей та російського газу. Ляшко зазначив, що він намагається переконати Європу, що боротьба України за свою незалежність також містити боротьбу за мир в європейських державах. На думку політика, світ може бути можливий тільки завдяки спільній захисту принципів та ідеалів, а також єдності.

experttur.com

Також Ляшко звернувся й до лідера нашої країни Зеленського та зазначив, що майбутній саміт Україна-Євросоюз – це ідеальний майданчик для того, щоб об’єднати європейців проти РФ.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*