Принц Гаррі і Меган хрестили свого первістка з порушенням традицій

www.thesun.co.uk

Відбулася церемонія хрещення сина принца Гаррі та його дружини Меган Маркл. Захід проходив в каплиці Віндзорського замку, який є головною резиденцією правлячої сім’ї Британії.

На церемонії хрещення як гості прибули герцоги Кембридзькі, принц Чарльз зі своєю дружиною Каміллою, а також мати Меган Маркл. Водночас, британська королева Єлизавета II змушена була пропустити дану подію через інші справи.

Всього на хрестинах були присутні 25 осіб. Повного списку присутніх у відкритому доступі немає, але на офіційних фото можна побачити серед гостей леді Джейн Феллоуз та леді Сару Маккоркодейл, які є сестрами матері Гаррі. Хто став хрещеними батьками малюка також залишається в секреті.

www.thesun.co.uk

Також повідомляється, що членів королівської сім’ї дотримувалися не всі традиції при хрещенні свого сина. Так, Арчі хрестив архієпископ Кентерберійський водою з річки Йордан. З Тауера в Лондоні була доставлена купіль, яку сім’я використовує вже більш як два століття.

Принц Гаррі з дружиною після народження сина відразу натякнули на те, що хочуть, щоб дитинство їх первістка проходило якомога далі від публічної сфери. Спочатку вони назвали його нетрадиційним ім’ям, а після прийняли рішення, щоб у їхнього сина не було титулу.

Кореспондент «ВВС» звернув увагу на те, що хрестини в королівській родині є публічним заходом, проте герцоги Сассекскі вирішили знехтувати цією традицією.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*